Одесса, Люстдорфская дорога 
92/94 офис 907
info@aquaslides.com 

+38 (099) 546 - 68 - 02
+38 (050) 859 - 13 - 64
Авторизированный дилер
Polin Waterparks
Главная - Будівництво аквапарків - побудуємо якісно з нуля

Будівництво аквапарків - побудуємо якісно з нуля

Основний напрямок діяльності нашої компанії – проектування та будівництво аквапарків у всьому світі. Розроблені нами проекты стали гідною окрасою курортних міст та місць відпочинку у багатьох країнах.

Завдякі високій рентабельності, аквабізнес стає все більш популярним серед інвесторів через зростаючий інтерес рядових споживачів до такого виду розваг. Аквапаркі стали візитной карточкою багатьох торгівельно-розважальних центрів, а наявність такого об'єкта в курортній зоні-звичайне явище. На сьогоднішній день аквапроекти торкнулися готельного бізнесу, що позитивно впливає на кількість відвідувачів та збільшує час їхноього перебування в готелі.

построить аквапарк

Оцінюючи перспективи аквабізнесу, наша компанія здатна надати повний перелік продукції та послуг в цій сфері. На сайте ви зможете знайти приклади цікавих конструкторськіх рішень, пов'язаних із створенням аквапарку: 

 • водні атракціони,
 • водні гірки,
 • серфінг- та хвильови басейни,
 • океанаріуми,
 • дитячі містечка.

Ми пропонуємо комплексний підхід - від створення проекту до постачання, монтажа та здійснення якісного супервайзінга. 

Як будувати аквапарк з Аква Інженеринг?

Кожен влвсник мріє отримати яскравий та орігінальний розважальний комплекс, котрий приносить максимальний прибуток. Багаторічний досвід в цій сфері дозволяє нам надати широкий спектр проектів на різний рівень бюджету: від невеликих дитячих гірок, міні-аквапарків до великих комплексів європейського рівня. 

строительство аквапарка

Наше завдання - з максимальною ефективністю пов'язати всі елементи вашого майбутнього аквапарку: атракціони, гірки, басейни, тематичне оформлення, кафе та інші зони відпочинку. В результаті ви отримуєте продукт найкращої якісті і, відповідно, досягаєте високої рентабельності. 

Наші пропозиції - від ідеї до реалізації:

Аквпарки є найцікавішими та найскладнішими водними об'єктами. Ми серьозно ставимося до забеспечення безпеки на водних об'єктах, що експлуатуються, створених нашою компанією. Ми звикли заздалегіть враховувати всі нюанси майбутнього проекту. Тому ми надаємо повний спектр послуг - від розробки конструкторської документації до впровадження її в реальне життя:

 • Розробка концепції чи генплана. Ви можете запропонувати топографічну зйомку земельної ділянки чи будівлі, де проводитимуть роботи, а наші фахівці розроблять ідею майбутнього аквапарка у вигляді концептуального плану (2D). Наше концептуальне планування додасть вашому проекту безпеки та високої фунціональності. 
 • Візуализація (розробка 3D моделі). Задля кращого розуміня контруктивних особливостей та прийняття рішення по проекту, ми можемо надати 3D модель аквапарка, та ви зможете візуально оцінити всі його особивості, роздивитися як крупні об'єкти, так і дрібні деталі.
 • Робоче проектування. Пісня прийняття концепції та согласування об'єму робот необхідно розробити робочий проект аквапарку. Під час проектування ми керуємось світовими стандартами та рекомендаціями виробників технічного обладнання, адаптуючи їх под конкретні умови замовника.
 • Постачання атракціонів. Наша компанія пропонує два рішення цього питання:
 1. Ми відвозимо вас за завод фірми-виробника атракціонів, де ви самостійно  везем вас на завод фирмы-изготовителя аттракционов, де ви самостійно укладаєте договір постачання обладнання, встановлюєте графік виплат, здійснюєте траспортування та всі таможенні процедури.
 2. Комфортнійший варіант для замовника - згідно домовленностям, ми самостійно виконуємо весь перелік робот, вказаних вище.
 • Монтаж металлоконструкцій и водних гірок. Це один з найвідповідальніших та найскладніших етапів в будівництві аквапарка. Наші фахівці виконують повний комплекс монтажних робіт. З інформацією про їх важливость та технічні особливості ви можете ознайомитися у статті на нашому сайті. 
 • Будівництво басейнів різних конструкцій. Ключовим елементом будь-якого аквапарку є басейн. Наші фахівці готови побудувати басейни будь-якої якості та призначення: плавательні, хвильові, дитячі, СПА, серфінг-басейні, повільні ріки.
 • Загальнобудівничі роботи. Комплекс робот включає будівництво різних інженерних систем, вхідної групаи, будівлі аквапарка (критий тип), автостоянці, Комплекс работ включает строительство различных инженерных систем, входной группы, здания аквапарка (при закрытом типе), автомобильной стоянки, огородження, благоустрій теріторії тощо. До ваших послуг - перелік перевірених часом підрядників, або підрядникі на ваш розсуд.
 • Пуско-налагоджувальні роботи. Завершуючий етап будівництва, під час котрого відбувається тестування басейнів, гірок та інших технічних пристроїв. На цьому етапі виконується випрвлення всіх недоліків та налаштування обладнення. 
 • Відчинення та введення в ксплуатацію. Відчинення будь-якого розважального комплексу такого рівня є важливою подією та справжнім святом для мешканців. Ми допоможемо розробити сценарій майбутного свята, враховуючи бажання замовника.
 • Керівництво та сервісне обслуговування. Ми готові надати на перший сезон висококваліфікованих фахівців: директора, головного інженера, технік.

З чого почати?

Почати співпрацю з нами дуже легко. Ви можете зайти в розділ "Конткти" та звернутися за вказаними номерами телефону чи написати нам нам на пошту. Фахіці будуть ставити питання таким чином що з відповідей нам буде простіше зрозуміти вашу ідею. В плануванні такого важливого об'єкту важлива кожна дрібничка: як правильно спланувати розташування басейнів щоб нічого не заважало відпочиваючим, розділити підліткови та дітячи зони, вигідно розмітити точки общепиту и багато іншого.

Та головне, чим ми керуємось, - врахувати всі правила безпеки та комфортного перебування гостей аквапарка. Створення благопріятної атмосфери дл відвідуючей - це гарантія збільшення їх кількості  та успіху вашого бізнесу.

 

Заказать
обратный звонок